Sponsorzy

 
P.U. CLEAN - BUD 
powstało w 1988r., po to aby pomóc Państwu w rozwiązaniu problemów związanych z należytym utrzymaniem stanu sanitarnego Państwa obiektu. 
 
Przedsiębiorstwo nasze tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzątania i gospodarki odpadami oraz rekultywacji zieleni, którzy za podstawowy cel stawiają sobie uzyskanie pełnego zadowolenia klienta poprzez wysoka jakość kompleksowo świadczonych usług, przy spełniających jednocześnie oczekiwaniu Zleceniodawców - warunkach finansowych. 
 
   

Rubo-Serwis Sp. z o.o.
jest jednym z podmiotów gospodarczych wchodzących w skład GRUPY RUBO. Wydzielona została w 2001 roku jako odrębna firma z Rubo Sp.z o.o. Kolejnym etapem przekształceń był zakup przez Grupę Rubo w 2009 roku spółki Eurorusztowania Grupa Stoczni Gdynia Sp. z o.o. 04.10.2010r. w wyniku przekształceń własnościowych Eurorusztowania zmieniła nazwę na Rubo-Serwis Sp. z o.o. obejmując część działalności Eurorusztowania Grupa Stoczni Gdynia Sp. z. o.o. związaną z obsługą rusztowań oraz przejmując całą działalność Rubo-Serwis. W ostatnim etapie firma Rubo-Serwis przejęła także część działalności i majątku zakupionej firmy Porta-Styl działającej na terenie Stocznia Szczecińskiej.

czytaj więcej...