Srebro i brąz w drugim dniu Mistrzostw - Białystok 29.04.2022

sobota, 30 kwiecień 2022

W drugim dniu Mistrzostw Galeon reprezentowały dziewczęta . Spisały się znakomicie w punktacji klubowej zajęliśmy 3 miejsce , gdzie na starcie OOM reprezentowanych było 101 klubów . Jeżeli srebrny medal w kategorii powyżej 70 kg Dominiki Kuźmy-Ebel nie był zaskoczeniem , to brązowy medal Judyty Drywy w kategorii 57 kg , to miła niespodzianka. Postawa Judyty cieszy tym bardziej , gdyż widać jak duży postę zrobiła nasza zawodniczka. Jeszcze w grudniu zajęła 7 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek, by 5 miesięcy później wywalczyć medal w kategorii juniorek młodszych w bardzo silnie obsadzonej kategorii wagowej tj do 57 kg. W turnieju dziewcząt startowały jeszcze dwie nasze zawodniczki Zuzanna Zając oraz Milena Wycichowska , które wygrały po jednym pojedynku . Gatulacje .

Szukaj

Przekaż 1,5% podatku

 • 1% logo

  KRS 0000584587

  Gdynia Sport logo

  Szkolenie dzieci i młodzieży  w judo jest współfinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Gdyni

  Gdynia Sport logo

  Ministerstwo Sportu

  Sponsor platynowy

  Clean-bud logo

  Subway logo

  Sponsor złoty

  Opec logo

  Partnerzy

  SP 17 logo

  SP 10 logo

  SP 10 logo