Tomek Zielski Mistrzem Polski Juniorów , Szymon Jaszczołt z brązowym medalem - Poznań 9.03.2019

niedziela, 10 marzec 2019

Na odbywających się w Poznaniu Mistrzostwach Polski Juniorów Tomek Zielski wywalczył złoty medal w kategorii do 60 kg . Można powiedzieć że Poznań jest dla Tomka szczęśliwy ,gdyż 2 lata wcześniej wygrał również tylko że w kategorii do 55 kg . Kluczowa walką była walka ćwierć finałowa z Kubą Biedrzyckim z Conrada Gdańsk , która wygrał przez wazari . Finał rozstrzygnał w dogrywce również przez wazari . Szymon Jaszczołt natomiast przegrał jedynie walkę półfinałową i to przez kary ,a pozostałe walki wygrał przed czasem . Szczególnie efektownym rzutem popisał się w walce o brażowy medal wykonując utsuri goshi . Bardzo dobra postawa naszych zawodników sklasyfikowała nasz klub na drugim miejscu w punktacji medalowej juniorów Gratulacje .

Szukaj

Przekaż 1,5% podatku

 • 1% logo

  KRS 0000584587

  Gdynia Sport logo

  Szkolenie dzieci i młodzieży  w judo jest współfinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Gdyni

  Gdynia Sport logo

  Ministerstwo Sportu

  Sponsor platynowy

  Clean-bud logo

  Subway logo

  Sponsor złoty

  Opec logo

  Partnerzy

  SP 17 logo

  SP 10 logo

  SP 10 logo