Kalendarz 2021

Kalendarz imprez na rok 2021

  

   

L.p.

Termin

Nazwa imprezy

Grupa wiekowa

Miejsce

Organizator

STYCZEŃ

 

4-17.01

Obóz dochodzeniowy 

Dzieci - junior

Gdynia 

UKS Galeon 

  30.01 Turniej Pierwszego Kroku  Dzieci  Gdynia UKS Galeon 

LUTY

  6.02 Sprawdzian zręczności na torze przeszkód Przedszkolaki Gdynia  UKS . Galeon 
  6.02

            Egzaminy na stopnie KYU             Podsumowanie 2020 roku 

Dzieci / kadet  Gdynia  UKS Galeon 
  13.02 MISTRZOSTWA REGIONU Młodzież/Junior/ Kadet GDAŃSK POZJUDO
  19-25.02 OBÓZ kadeci / juniorzy Zakopane UKS Galeon 
  27.02 Puchar Polski Junior Opole  Gwardia Opole

MARZEC

  12.03 Puchar Polski  Senior Piaseczno UKS IKIZAMA 
  13.03 Puchar Polski - Eim do OOM   Kadet Piaseczno UKS IKIZAMA
  31.03 - 2.04 CAMP JUDO Młodzik  Poznań  Akademia Judo Poznań 

KWIECIEŃ

  17-18.04 Puchar Polski  Młodzik  Zamość  UKS Legion 

MAJ

  15-16. 05 Puchar Europy  Kadet Bielsko-Biala  EJU / PZJudo
  15-16.05 Puchar Europy  Junior  Malaga  Hiszpania / EUJ
  29.05  Puchar Polski  Młodzik Gdynia  UKS OPTY
  30.05 Puchar Polski  Kadet Gdynia UKS OPTY
  29-30.06 Puchar Europy Junior Leibnitz Austria / EJU

CZERWIEC

  1-1-2.06 CAMP  Kadet/ Młodzik Gdynia UKS Opty Gdynia
  12.06 MISTRZOSTWA KLUBU Dzieci  Gdynia  UKS Galeon 
  19-20.06 Puchar Europy  Junior Poznań  PZJudo / EJU
  25-26.06 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  Kadet łodzkie  PZJudo
  26.06 - 3.07 OBÓZ  SPORTOWY  Dzieci Młodsze [ 7-9 lat ]  Sominy UKS Galeon 

LIPIEC

  3-4. 07 Puchar Europy Kadet Teplice EUJ
  14-23.07 OBÓZ SPORTOWY  10-13 lat Sominy  UKS Galeon 
  16-28.07 OBÓZ SPORTOWY Kadra Pomorza Zakopane POZ Judo
  17-18.07 Puchar Europy

Juniorzy

Praga                                                  EUJ / Czechy                             
  24-25.07 Puchar Europy

                                          Juniorzy

Berlin Niemcy / EJU

SIERPIEŃ

  1-13.08 OBÓZ SPORTOWY  12 LAT I STARSI ZIELENIEC UKS Galeon  
  15-27.08 OBÓZ SPORTOWY Kadra Pomorza WŁADYSŁAWOWO POZ Judo
  17-19.08 Mistrzostwa Europy Kadet Ryga / Łotwa EJU

WRZESIEŃ

9-12.09 Mistrzostwa Europy  Junior Luxemburg LUX / EJU 

 

25-26.09

OPP- Warsaw Judo Open

Junior / Kadet / Młodzik

Warszawa

PZ Judo /UKJ Ryś Warszawa

PAŹDZIERNIK

  1-2.10 Mistrzostwa Polski Senior Opole Gwardia Opole
  9.10 XXIV  Drużynowy Turniej Judo Dzieci [08-09, 10-11 ] Gdynia UKS Galeon
  10.10 Puchar Polski Junior Sochaczew UKS Orkan 
  13-17.10 MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOR OLIBIA WŁOCHY / IJF
  16-17.10 Puchar Polski  Dzieci U-12 i U14 Warszawa  

                 LISTOPAD

 

            6.11       

Puchar Polski- J. Wiśniewskiego Kadet Bytom  Czarni Bytom
  20-21.11 Puchar Polski Junior / Kadet Oleśnica DZ Judo
  27-28.11 Mistrzostwa Polski  Młodzik Piła UKS 6 Piła 

GRUDZIEŃ

  11.12 EGZAMINY na STOPNIE KYU   Gdynia  UKS Galeon 
  19.12 Turniej Pierwszego Kroku - Wigilia  Dzieci Gdynia  UKS Galeon