Kalendarz 2022

Kalendarz imprez na rok 2022

  

   

L.p.

Termin

Nazwa imprezy

Grupa wiekowa

Miejsce

Organizator

STYCZEŃ

  29.01 Puchar Polski Senior Warszawa PZJ

LUTY

  5.02 Mistrzostwa Regionu Północnego  młodzież/ kadet Gdańsk POZJ
  19-26..02 OBÓZ SPORTOWY  KADET /JUNIOR MUSZYNA  UKS Galeon 
  26-27.02 Puchar Europy  Senior  Warszawa  PZJudo 

MARZEC

  5.03 Turniej Pierwszego Kroku Dzieci  Gdynia  UKS Galeon 
  5.03 Puchar Polski - Eim do OOM   Kadet Piaseczno Ikizama 
  12-13.03 Mistrzostwa Polski Junior     
  12 -13.03 Puchar Europy  Kadet  Zagrzeb  Chorwacja /EJU
  26.03 Otwarte Misztrzostwa Gdyni  Dzieci [ 2009-14 ] Gdynia  UKS Galeon 

KWIECIEŃ

  9-10.04 Puchar Europy Kadet Teplice  Czechy 
  9.04 Eliminacje do OOM       
  27-28.04 OOM  Kadet Białystok  PZJ
  30.04- 1.05 Mistrzostwa Europy  Senior  Sofia  EJU/ Bułgaria 

MAJ

  21-22.05 Puchar Europy Kadet Bielsko Biała  PZJudo /EJU

CZERWIEC

  3.06 Mistrzostwa Polski  Młodzież     
  5-6.06 Puchar Polski junior / kadet Gdynia  UKS OPTY 
  11.06 MISTRZOSTWA  KLUBU Dzieci  Gdynia  UKS Galeon 
  23-26.06 Mistrzostwa Europy  Kadet  Porec  EJU/ Chorwacja  
  26.06-7.07

Uniwersjada 

Senior Chengdu  FISU/ Chiny

LIPIEC

           
      Junior Coimbra EJU / Portugalia 
  12-19.07 OBÓZ SPORTOWY  7-9  lat SOMINY  UKS Galeon 
  20-29.07 OBÓZ SPORTOWY  10-11 lat SOMINY UKS GA;EON 
    OBÓZ SPORTOWY Kadra Pomorza Zakopane POZ Judo
  23-30.07 EYOF  Kadet Banska Bistrica EJU/ Słowacja  
  24-26.07 Europejskie Igrzyska Studentów  Senior Łódź   EGU / Polska                           
  31.07-1.08    Junior  Bukareszt  EJU/ Rumunia 

SIERPIEŃ

  1-12.08 OBÓZ SPORTOWY  12 LAT I STARSI ZIELENIEC UKS Galeon  
  11-12.08 Puchar Europy  Junior Lignano EJU / Włochy
    OBÓZ SPORTOWY Kadra Pomorza WŁADYSŁAWOWO POZ Judo
  13 -20.08 Obóz Sportowy  Kadet /Junior Cirkwenica  UKS Galeon 
  24-27.08 Mistrzostwa Świata  Kadet Sarajevo IJF/ Bosnia i Hrecegovina

WRZESIEŃ

1-3.09 Mistrzostwa Europy  Junior Praga  Czechy / EJU 

 

24-25.09

OPP- Warsaw Judo Open

Junior / Kadet / Młodzik

Warszawa

PZ Judo /UKJ Ryś Warszawa

PAŹDZIERNIK

  1-2.10 Puchar Polski  Senior    
  15.10 XXV  Drużynowy Turniej Judo Dzieci [ 09-10, 11-12 ] Gdynia UKS Galeon
           
           
  20-22.10 Mistrzostwa Polski  Senior     

                 LISTOPAD

 

            5.11       

Puchar Polski- J. Wiśniewskiego Kadet Bytom  Czarni Bytom
  112.11 MMM Młodzik     
  26-27.11 Mistrzostwa Polski  Młodzik Kielce PZJudo

GRUDZIEŃ

  11.12 EGZAMINY na STOPNIE KYU   Gdynia  UKS Galeon 
  19.12 Turniej Pierwszego Kroku - Wigilia  Dzieci Gdynia  UKS Galeon