Kalendarz 2019

Kalendarz imprez na rok 2019- projekt

L.p.

Termin

Nazwa imprezy

Grupa wiekowa

Miejsce

Organizator

STYCZEŃ

 

4-5.01

Camp

Junior - młodzik

Elbląg

Olimpia Elbląg

  12-13.01 Turniej Międzynarodowy  Junior / Młodzik Eindhoven Holandia
  19.01 Otwarte Mistrzostwa  Gdyni  Dzieci Gdynia  UKS Galeon
  26.01  Mistrzostwa Regionu  Młodzik, Junior Gdańsk POZJudo

LUTY

  2.02 Puchar Polski Senior Sobótka  Juwenia Wrocław
  9-10.02 Puchar Europy  Kadet Folonica / Włochy EUJ
  16-17.02 Puchar Europy Kadet Fuengirola / Hiszpania EUJ
  24.02 Puchar Polski Junior     
           

MARZEC

  2-3.03 European Judo Open Men Senior Warszawa PZJudo
  2.03 Gryzzly Cup Dzieci Gdańsk UKS Gryzzly
  3.03 Mistrzostwa Regionu Północnego Młodzik / Junior Gdańsk  POZ Judo
  8-9.03 Mistrzostwa  Polski Junior Poznań  WZJudo/ PZJudo
  9.03 Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy  Dzieci Bydgoszcz BKS Judo
  9-10.03 Puchar Europy Senior Zurich EUJ/ Szwajcaria
  16-03 Puchar Polski  [ Limity do OOM ] Kadet Bytom  GKS Czarni Bytom
  23.03  Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci Poznań UKS Gimnazjon Suchy Las
  24.03 Puchar Polski  Młodzik Suchy Las UKS Gimnazjon
  23-24.03 Turniej Międzynarodowy  Kadet / Junior Bremen  Niemcy
  30.03 Mistrzostwa Regionu [ Eliminacje OOM ] Kadet Jezierzyce  POZ Judo 

KWIECIEŃ

  6-7.04 Puchar Europy Kadet Teplice Czechy
  13-14.04 Intenational Judo League Dzieci /młodzik Bytom  UKS Feniks
  13-14.04 Puchar Europy Senior Dubrownik Chorwacja /EJU
  17-19.04 OLIMPIC CAMP Młodzik /Junior Luboń Akademia Judo Poznań 
  26-27.04 Mistrzostwa Polski -OOM  Kadet Kielce PZJudo /MSiT
  27.04 ŻUKOVIA CUP Dzieci Żukowo GKS Zukowo

MAJ

 

                                      4.05   

                                                                                      Mistrzostwa Polski

                                      Młodzież

                                   Kąty Wrocławskie           

                                        DZJudo/ PZJudo

  11-12.05 Puchar Europy Junior Kowno Litwa /EUJ
  18-19. 05 Puchar Europy  Kadet Bielsko-Biala  EUJ / PZJudo
  18.05 Turniej Majowy Dzieci Jezierzyce UKS Piast Wrzeście
  26.05 Puchar Polski Senior    
  31.05 Baltc Judo Cup Dzieci Gdynia  UKS OPTY Gdynia

CZERWIEC

  1-2.06 Puchar Polski Junior/ Kadet/ Młodzik Gdynia UKS Opty Gdynia
  8.06 MISTRZOSTWA KLUBU DZIECI Gdynia  UKS Galeon 
  15.06 Turniej Międzynarodowy - Solanin Cup Dzieci/ Młodzik Nowa Sól UKS Olimp Nowa Sól
  16.06 CAMP JUDO  Dzieci / Młodzik Nowa Sól  UKS OLIMP 
  27-30.06 MISTRZOSTWA EUROPY  Kadet Warszawa EJU/ PZJudo 

LIPIEC

  1-11.07 OBÓZ -   TURNUS I MŁODZICY / KADECI /JUNIORZY Zieleniec UKS GALEON

 

13-14.07 

Puchar Europy

Senior

Luxemburg

Luxemburg, EJU

  26.07-5.08 OBÓZ - TURNUS II Dzieci starsze/Młodzik / Kadet / junior Bęsia / Biskupca  UKS Galeon Gdynia
  29 - 30.07 Puchar Europy Juniorzy Praga                                                  EUJ / Galeon                             

SIERPIEŃ

  3-4.08 Puchar Europy Junior   PZJudo /EJU
  5-12.08 OBÓZ - TURNUS III Dzieci młodsze Bęsia / Biskupca UKS Galeon 
  15-26.08 Międzynarodowy CAMP Młodzik / Kadet Cirkvenica / Chorwacja  UKS Galeon

WRZESIEŃ

  7-8.09 Puchar Europy  Senior Bratysława Słowacja /EJU
  13-14.09 MISTRZOSTWA EUROPY  Junior Vaanta EUJ / Finlandia
  14.09  Puchar Polski Junior  Sochaczew UKS Orkan Sochaczew
  15.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików -Eliminacje do Mistrzostw Polski  Młodzik Koszalin ZP ZJudo/ MSiT
  20-21.09 Mistrzostwa Polski Senior Rybnik  Polonia Rybnik /PZJudo

 

28-29.09

OPP- Warsaw Judo Open

Junior / Kadet / Młodzik

Warszawa

PZ Judo /UKJ Ryś Warszawa

PAŹDZIERNIK

  5-6.10 International Judo League Dzieci / młodzik Warszawa  
  12.10 XXII Drużynowy Turniej Judo Dzieci [07-08, 09-10 ] Gdynia UKS Galeon
  19-20.10 Mistrzostwa Polski Młodzików  Młodzik Jastrzębie Zdrój KoKa Jastrzębie/ PZJudo
  26.10 Mistrzostwa  Pomorza  Dzieci  Gdynia  WKS Flota Gdynia

 

26-27.10

Turniej Międzynarodowy

Junior / Kadet./młodzik

Lommel-Belgia

UKS Galeon

                 LISTOPAD

  1-3.11 Mistrzostwa Europy  Młodzież  Izbevsk EUJ / Rosja 
 

            911       

Puchar Polski- J. Wiśniewskiego Kadet Bytom  Czarni Bytom
  23-24.11 Puchar Polski Junior / Kadet Oleśnica DZ Judo
  30.11 Gdańskie Lwy  Dzieci Gdańsk AZS AWFiS

GRUDZIEŃ

 

 

 Mistrzostwa Grabówka wTenisie Stołowym  OPEN  Gdynia Rada Dzielnicy
    Turniej Pierwszego Kroku  Dzieci Gdynia  Rada Dzielnicy