8 medali na Mistrzostwach Regionu Północnego - Gdańsk 5.02.2022

niedziela, 06 luty 2022

Udany występ zaliczyli nasi zwaodnicy w Mistrzostwach Regionu Północnego rozgrywanego w Gdańsku w dniu 5.02.2022. W sobotnim zawodach wystartowało 9 zawodników z naszego klubu  zdobywając 8 medali. Złote medale wywalczyli;  Mateusz Szyperek oraz Judyta Drywa druga lokatę zajął Eryk Ciechelski , a brązowe zdobyli; Kacper Błoński, Filip Grządziel , Milena Wycichowska , Oskar Krzynówek oraz Paweł Bogacki . Tuż obok podium uplasował się Mateusz Grzeskiewicz zajmując 5 miejsce. Start mógł być jescze bardziej okazały , gdyż na starcie zabrakło naszej 3 eksportowej; Dmitrija Janczylika, Jakuba Sordyla oraz Dominiki Kuźmy- Ebel , którzy aktualnie szlifują formę na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Zakopanem. Dla startujących był to bardzo dobry sprawdzian przed  zawodami ogólnopolskimi , które czekają ich już na początku marca . Gratulacje.