Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Koszalin 23.10

czwartek, 21 październik 2021

Udany wyjazd zaliczyli Młodzicy i Młodziczki , którzy wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach rozgrywanych w Koszalinie . Zawody te są bezposrednim etapem przygotowania do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej , które zostana rozegrane w Pile w dniach 27-28 listopada . Swoją kategorię  do 73 kg wygrał zdecydowanie Mateusz Szyperek , który w finale spotkał się z Erykiem Ciechelskim , a w półfinale pokonał Oskara Krzynówka , który zmagając sie z kontuzją zdołał wyalczyć brązowy medal . W kategorii do 66 kg srebrny medal zdobył Oskar Górecki , a piatą lokatę  wywalczył Mateusz Grześkiewicz . Brązowe medale wywalczyły również dziewczęta Milena Wycichowska w kategorii 63 kg oraz Judyta Drywa w kategorii do 57 kg , czwartą lokatę wywalczył Paweł Roszak w kategorii do 90 kilogramów. Gratulacje