Kraków Open - 4.09.2021

niedziela, 05 wrzesień 2021

Początek sezonu zawodnicy Galeonu rozpoczęli od startu w Międzynarodowym Turnieju w Krakowie . Turniej w krakowie  stał na bardzo wysokim poziomie na co wskazuje bardzo dobra obsada , w którym wystartowało 800 zawodników z blisko 100 klubów reprezentujących 17 państw . Galeon  reprezentowało 9 zawodników w kategorii młodzików oraz kadetów . W kategorii młodzików znakomicie spisał sie Mateusz Szyperek , który zwyciężył w wadze do 73 kilogramów . Mateusz wykazywał się we wszystkich pojedynkach dużą dojrzałością, a walce finałowej pokonał aktualnego Mikołaja Kaczorka aktualnego Mistrza Polski w Kategorii Kadetów [ kategorii starszej ] zdobyając złoty medal . Pozostali młodzicy pokazali się z bardzo dobrej strony Milena Wycichowska i Judyta Drywa zajęły 5 lokaty , a Mateusz Grześkiewicz był 7. Starsi koledzy, kadeci też pokazali się na krakowskich matach z dobrej strony . Marcin Guszczin po wygraniu 4 walk przed czasem wygrał karegorię do 73 kg i pokazał się że będzie sie liczył w tym i przyszłym roku w tej grupie wiekowej .  Dominika Kuźma -Ebel była druga w wadze powyżej 70 kg , a Kacper Błoński był 9 .  Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów .