KOROSKA OPEN - 19.10.2019

czwartek, 24 październik 2019

Dwóch naszych zawodników znakomicie spisało się w  bardzo silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju w  Słowenskiej miejscowości Gradec w dniu 19.10.2019 . W bieżącym roku przyjechały bardzo mocne ekipy klubowe oraz reprezentacje narodowe min Rosji , Kazachstanu ,Azerbejdzanu , Słowacji , Czech , Austrii , Bośni i Hercegowiny, Mołdawii oraz Węgier [ w sumie reprezentowanych było 24 państwa ]. W tej doborowej stawce znakomicie spisali się nasi zawodnicy Jakub Sordyl dotarł do finału , gdzie uległ dopiero reprezetantowi Rosji [ aktualnemu brązowemu medaliście ME Kadetów oraz srebrnemu medaliście EYOF ] w pólfiianle pokonał bardzo mocnego zawodnika z Kazachstanu. W kategorii do 81 kilogramów bardzo dobry wystę zanotował Dmitrij Janczylik , któremu zabrakło trochę szczęścia w walce pólfinałowej , gdzie w dogrywce po nieudanym ataku został skontrowany  . O brązowy medal nie dał szans zawodnikowi z Holandii zdobywając brązowy medal . Gratulacje  .