Matsuru Dutch Open Espoir -12-13.01.2019

wtorek, 22 styczeń 2019

Znakomite otwarcie sezonu naszych zawodników podczas Międzynarodowego Turnieju Judo w holenderskim Eindhoven , w którym wystartowała 10 osobowa ekipa naszego klubu . Tradycyjnie turniej ten jest rozgrywany na rozpoczęcie roku kalendarzowego ,w  którym wystartowało 1700 zawodników z 15 państw .  Super występ zanotował Domionika Kuźma- Ebel , która wygrała swoją kategorię wagowa do 63 kg wygrywając pięć pojedynków przed czasem .Kadeci równiez dobrze się spisali zarówno Dmitrij Janczylik jak i Kuba Sordyl wywalczyli brązowe medale . Udany start zaliczyła też Milena Wycichowska plasując się w tym trudnym turnieju na siódmej pozrycji . Był to najlepszy występ Galeonu w histori startów w tym turnieju . W końcowej klasyfikacji klubów uplasowaliśmy sie na bardzo wysokim 21 miejscu z pośród 280 klubów .