8 medali na Brno Judo Cup - 2018.09.15-16

czwartek, 27 wrzesień 2018

Bardzo dobrze rozpoczęła się druga część sezonu 2018 roku. Nasi zawodnicy występowali tym razem w bardzo silnie obsadzonym turnieju judo w czeskim Brnie . Pierszego dnia medale zdobyli Szymon Jasiński w kategorii seniorów i Dymitrij Janczylik w kadetach . W niedziele do rywalizacji staneli młodsi koledzy zdobywając kolejne 6 medali . złote wywalczyli Dominika Kuźma - Ebel i Oskar Górecki , srebne Bartosz Woźniak i Oskar Krzynówek , a na trzecim stopniu podium uplasowali się Paweł Bogacki i Judyta Drywa . pozostali zawodnicy uplasowali sie równiez na wysokich pozycjach . Tomasz Zielski , Mateusz Szyperek oraz Marcin Szatkowski zajęli 5 miejsca . Gratulacje