Kolejny zwycięstwo w Pucharze Polski Tomka Zielskiego - Piła 9/10.04.2016

poniedziałek, 11 kwiecień 2016

Tomek Zielski po raz kolejny udowodnił że jest najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wagowej . Oprócz walki finałowej wszystkie walki rozstrzygnął przed czasem . W sobotnich zmaganiach na matach w Pile na 7 pozycji uplasował Marcin Skrzyński . Niedzielę starowały dziewczczęta . Karolina Potrykus startując w nowej kategorii wagowej do 52 kg po wygraniu 3 pojedynków uplasowała sie na 7 pozycji . Felicja Gajdowska zajeła również 7 miejsce zaliczając  najlepszy start wygrywajac 3 walki przed czasem . Dużo nie brakowało aby Weronika Ma tlakowska zaszła w turnieju bardzo wysoko niestety po dogrywce w drugim pojedynku przegrała i odpadła z turnieju .