Daniel Kalinowski i Tomasz Zielski zdobywcami Pucharu Polski -Suchy Las 19/20.03.2016

czwartek, 24 marzec 2016

O dużą niespodziankę postarał się Daniel Kalinowski na Pucharze Polski Młodzików wygrywając w sposób zdecydowany kategorię najcięższą + 81 kg. O ile zwycięstwo Daniela było dużą niespodzianka o tyle dominacja Tomka w wadze -55kg było potwiedzeniem jego już dużych możliwości . W niedługim czasie wystartuje w Pucharze Europy Kadetów w czeskich Teplicach na , który został powołany przez trenera Kadry . Z bardzo dobrej strony pokazał się Marcin Skrzyński , który po przegranej pierwszej walce pozbierał się i pozostałe wygrał przed czasem zdobywając swój pierszy medal na Pucharze Polski . Blisko podium uplasowali się Karolina Potrykus oraz Marcin Guszczin zajmując 5 lokaty ,7 miejsca zajęli Olek Jasiński i Weronika Matlakowska . Gratulacje