Trzy medale i wygrana Przemka Szuty w Pucharze Polski Juniorów w Bydgoszczy - 5.03.2016

niedziela, 06 marzec 2016

Na generalnej próbie przed Mistrzostwami Polski Juniorów , które obęda sie za miesiąc w Kątach Wrocławskich znakomicie wypadł Przemek Szuta , który w kategorii +100 kg wygrał trzy pojedynki przed czasem zdobywając złoty medal . Dobrze zaprezentował się Szymon Jasiński kat - 66 kg , dla którego był to pierwszy start po półrocznej przerwie spowodowaną konuzją przegrywając dopiero w półfinale ,a o brąz wygrał z zawodnikiem Mako Judo Wrocław . Na trzecim miejscu uplasował się Kuba Rosłonowski , który również w półfiale musiał uznać wyższość poźniejszego zwycięscy  Sebastiana Marcinkiewicza  z Wrocławskiej Gwardii . Dobrze zaprezentował się też Przemek Łagosz , który pokazał że drzemią w nim duże możliwości . Tak udanu występ naszych zawodników dał naszemu klubowi  drugie miejsce w punktacji medalowej rozgrywanego Pucharu Polski .