Międzynarodowy Turniej Judo w Graz / Austra 27-28.06.2015

środa, 01 lipiec 2015

Pięć medali zdobyli nasi zawodnicy w tym tak silnie obsadzonym turnieju . W tym roku na starcie tej imprezy rywalizowało prawie 1000 zawodników z  23 krajów reprezentujących 170 kluby . Barzdo silną ekipą na tym turnieju była reprezentacja Brazyli oraz liczne ekipy z Francji i Rumunii , Najlepiej w naszej ekipie spisał się Tomek Zielski , którzy przywiózł dwa medale srebrny w kategori U18 oraz brązowy w kat U16 . Dwa medale brązowe wywalczył Szymon Jasiński w kat U21 oraz w seniorach . Piąty medal również brązowy zdobył Przemek Szuta w kat seniorów . Cieszy również postawa Krystiana Kuźma- Ebel , który startował pierwszy raz w tak mocnym turnieju i uplasował się na 5 miejscu .